• 343434
  • 7/24 Çalışma
  • Eskişehir Temizlik Şirketleri | Eskişehir Temizlik Rehberi | Eskişehir Temizlik
Eskişehir Temizlik Şirketi - Hastane Temizliği

Hastane Temizliği

image

Hastane Temizliği

Firmamızda hastane temizliği ve dezenfeksiyonu sağlık kuruluşunun boyutu ve hizmet verdiği alan dikkate alınarak planlanmaktadır.Hastaneye Temizlik Elemanı arayanlar firmamızla iletişime geçebilirler. Ekibimiz hastane temizliği talimatı dikkate alınarak çalışmalarını yürütmektedir.

Kendimiz ya da bir yakınımızın tedavisi ile ilgili olarak herhangi bir sağlık kuruluşuna başvurmak zorunda kalabiliyor ya da yatan hasta konumundaki yakınlarımızı ziyaret etmek üzere hastanelere yolumuzu düşürüyoruz. İnsan sirkülasyonunun fazla oluşu ve bu kişiler arasında değişik hastalıklara ait mikropları taşıyan kişilerin çoğunlukta olması, düzenli olarak profesyonel bir hastane temizliği yapılmasını gerektiriyor.

Profesyonel hastane temizliği aynı zamanda bu ortamlar için kullanılan temizlik malzemelerinin seçiminde de antibakteriyel olma özelliğine dikkat edilmesi gerektiği anlamına geliyor. Firmamız tarafından gerek malzeme seçiminde gerekse hastanenin çeşitli bölümlerinin temizliğinde kullanılacak yöntemlerin belirlenmesinde titiz bir şekilde hareket edilerek, hasta ve yakınları ile sağlık çalışanlarını koruyacak hijyenik bir ortam oluşturulmaktadır. Yeterli uzmanlığa sahip deneyimli bir ekiple hastane temizliği uygulamasını gerçekleştirmiş olmamız sayesinde sağlık kuruluşlarında temizlik bakımından daha etkili sonuçlar alınabilmektedir.

Hastane Temizliği Ve Dezenfeksiyonu

Sağlık kuruluşlarının büyük çoğunluğu kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir. Bu nedenle temizlik uygulaması sırasında hasta ve yakınları ile sağlık çalışanlarının işlerini zorlaştırmayacak şekilde hareket edilmesi önemlidir. Firmamızın gerçekleştirmiş olduğu Hastane Temizliği Ve Dezenfeksiyonu uygulamalarında temel amaç çok zaman harcamadan ve sağlık kuruluşunun kullanımını olumsuz etkilemeden en etkili sonucu alacak şekilde hijyenik bir temizlik sağlamaktır. Bunun için gerek işgücü gerekse araç gereç ve malzeme bakımından hastane temizliği öncesinde gerekli hazırlıklar tamamlanarak işe başlanmaktadır.